O nas

W lipcu 15.2015 roku na podstawie wpisu do rejestru wojewody Małopolskiego Dom Rencisty ,,U Renaty” rozpoczął swoja działalność.  W nowo wyremontowanym spełniającym wszystkie standardy budynku. Dom Rencisty ,,U Renaty ”może świadczyć kompleksową , całodobowa opiekę dla osób starszych , samotnych przewlekle chorych oraz niepełnosprawnych .Wszystkie meble oraz całe wyposażenie zostało zakupione specjalnie na zamówienie dla naszych mieszkańców.  Budynki zostały generalnie wyremontowane , przebudowane tak by zlikwidować wszelkie utrudnienia i bariery architektoniczne.

Dom Rencisty jest ukoronowaniem moich doświadczeń jakie zdobyłam w swoim 25-letnim stażu pracy przy osobach starszych . Dzięki temu mogłam zastosować wiele dobrych rozwiązań które przynoszą korzyści dla moich podopiecznych .

                           

Kameralny i przytulny klimat

W bliskiej i dalszej okolicy miejscowości Ryczówek znajduje się wiele ośrodków opieki nad osobami starszymi .Oferują one różny standard i poziom wykonywanych usług ale mają jedną wspólna cechę są przeznaczone na dużą ilość osób . Natomiast Dom Rencisty ,,U Renaty”posiada unikalne walory jaką jest mała liczba mieszkańców 15 -osób to wyróżnia go spośród innych podobnych placówek opiekuńczych.Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć swoim podopiecznym idealne warunki , indywidualną opiekę – każdy traktowany jest w szczególny sposób w oparciu o osobiste potrzeby i przyzwyczajenia . Ciepłą i rodzinną atmosferę , w której łatwiej starsza osoba może poczuć się jak u siebie w domu tylko w nowej większej rodzinie w gronie osób w swoim wieku .

Dom Rencisty ,,U Renaty” to najlepsze miejsce dla każdego seniora który ceni sobie spokój i ciszę kameralny i przytulny klimat ! Zapraszamy do zamieszkania w naszym domu !


SAMSUNG

BUDYNEK

SAMSUNG

OGRÓD

Zobacz naszą galerię!

DESIGN: 2Becreative.pl